ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Created
kk: Құрылған

en: Deny
kk: Рұқсат етпеу
