ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Deny
kn: ನಿರ್ಭಂದಿಸಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
