ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Deny
ku: قەدەغەبکە

en: About
ku: دەربارە
