ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Created
mn: Үүссэн
