ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Created
mr: प्रकाशन
