ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Deny
oc: Refusar

en: Features
oc: Foncionalitats

en: About
oc: A prepaus
