ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Created
ru: Создано

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Deny
ru: Запретить

en: Features
ru: Особенности

en: About
ru: Информация

en: Delete content
ru: Удалить содержимое

en: Authorize Application
ru: Авторизовать приложение
