ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Deny
sl: Prepovej

en: About
sl: O modulu
