ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Created
sr: Направљено
