ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Deny
te: తిరస్కరించు

en: Features
te: విశేషాలు

en: About
te: గురించి
