ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Deny
th: ไม่อนุญาต

en: About
th: เกี่ยวกับ
