ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Name
ug: ئىسىم

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Deny
ug: رەت قىلىش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: About
ug: ھەققىدە
