ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام
