ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Deny
vi: Từ chối

en: Features
vi: Tính năng

en: About
vi: Giới thiệu
