ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Deny
ar: امنع

en: Features
ar: الخصائص

en: About
ar: حول

en: Delete content
ar: حذف المحتوى
