ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Created
ast: Fechu

en: Deny
ast: Torgar
