ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Created
az: Yaradıldı

en: About
az: Haqqında

en: Delete content
az: Məzmunu silin
