ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Created
be: Створана

en: Deny
be: Забараніць

en: Features
be: Функцыі

en: About
be: Аб
