ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Created
bg: Създадено

en: Deny
bg: Откажи
