ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
