ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: About
bo: གསལ་བཤད
