ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Created
ca: Creat

en: Deny
ca: Denega

en: Features
ca: Funcionalitats

en: About
ca: Detalls

en: Delete content
ca: Suprimeix el contingut
