ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Deny
cs: Zakázat

en: About
cs: Popis

en: Delete content
cs: Smazat obsah
