ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Created
eo: Kreita

en: Deny
eo: Malpermesu

en: Features
eo: Ecoj
