ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Created
eu: Sortua

en: Deny
eu: Ukatu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Delete content
eu: Edukia ezabatu
