ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: Created
hi: निर्मित

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Deny
hi: निषेध करें

en: About
hi: के बारे में
