ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Created
ja: 作成

en: Deny
ja: 拒否

en: Features
ja: フィーチャー

en: About
ja: アバウト

en: Delete content
ja: コンテンツを削除

en: Authorize
ja: 承認
