ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Deny
km: បដិសេធ

en: About
km: អំពី
