ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Created
lt: Sukurta

en: Deny
lt: Drausti

en: Features
lt: Savybės

en: About
lt: Apie

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį
