ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Created
lv: Izveidots

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Deny
lv: Neatļaut

en: About
lv: Par
