ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Cancel
ms: Batal

en: Edit
ms: Sunting

en: Name
ms: Nama

en: Created
ms: Diciptakan

en: Deny
ms: Dinafikan

en: About
ms: Perihal
