ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: About
my: အကြောင်း
