ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Features
ne: विशेषताहरू

en: About
ne: बारेमा
