ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Deny
nl: Weigeren

en: About
nl: Over

en: Instructions:
nl: Instructies:

en: Delete content
nl: Inhoud verwijderen

en: Scopes
nl: Bereiken

en: Authorize
nl: Autoriseren
