ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Created
pl: Utworzono

en: Deny
pl: Odrzuć

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: About
pl: O stronie

en: Delete content
pl: Usuń zawartość

en: Authorize
pl: Autoryzuj
