ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: Created
pt: Criado

en: About
pt: Sobre
