ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Created
ro: Creat

en: Deny
ro: Interzice

en: Features
ro: Caracteristici

en: About
ro: Despre

en: Delete content
ro: Ștergeți conținut

en: Scopes
ro: Scopuri
