ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Created
sk: Vytvorené

en: Deny
sk: Zakázať

en: Features
sk: Vlastnosti

en: About
sk: Informácie o

en: Instructions:
sk: Inštrukcie:

en: Delete content
sk: Odstrániť obsah
