ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Created
sq: Krijuar

en: Deny
sq: Ndalo

en: About
sq: Informacione
