ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Created
sv: Skapad

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Deny
sv: Neka

en: Features
sv: Funktioner

en: About
sv: Om

en: Delete content
sv: Radera innehåll

en: Scopes
sv: Omfattningar

en: Authorize
sv: Godkänna
