ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Deny
ta: மறு

en: About
ta: பற்றி
