ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Deny
tr: Yasakla

en: Features
tr: Özellikler

en: About
tr: Hakkında

en: Delete content
tr: İçeriği sil

en: You are logged in as
tr: Giriş yaptığınız isim
