ai-connect-with-webmcp (1.0.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Created
uk: Створено

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Deny
uk: Заборонити

en: Features
uk: Властивості

en: About
uk: Про модуль

en: Delete content
uk: Видалити матеріал

en: Scopes
uk: Області

en: Authorize
uk: Авторизувати

en: Authorize Application
uk: Авторизувати застосунок
