Web Newsletter (10.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
