Web Newsletter (10.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Authored on
ast: Autoría en
