Web Newsletter (10.0.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Changed
hu: Módosítva
