Web Newsletter (10.0.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista
