Web Newsletter (11.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Changed
ja: 変更済
