Web Newsletter (11.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
