Web Newsletter (11.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Authored on
be: Дата:
